Vallavolikogu

Vallavalitsus
Vallavolikogu
Üldinfo
Dok. reg. Kastre
Dok. reg. Haaslava
Õigusaktid
Põhimäärus
Privaatsuspoliitika
Avalik teave
Valimised
Infoleht Teataja
Haridus ja teave
Kultuur ja sport
Tervishoid, sotsiaal
Ettevõtlus
Ehitus ja keskkond
Hajaasustuse prog.
Korrakaitse
Galerii
Uudised
Tartumaa veebileht
Riigiasustuste portaal
Osalusveeb

Kastre Vallavolikogu

esimees:
    Mati Möller
   telefon 56651125, e-post mati@pritsumees.ee
aseesimees:
   Villu Lepikov
   telefon 5216309, e-post villu.lepikov@gmail.com

liikmed:

Nimi

Telefoni number

E-posti aadress

Kersti Ernits

53409216

kersti@ylenurme.ee

Rain Jansen

5287675

rain@hansomk.ee

Aivar Jõgar

5224169

aivarjogar@gmail.com

Sirje Jõgiaas

5107838

sirje.jogiaas@mail.ee

Jaan Kiisler

5086198

jaan.kiisler@gmail.com

Taivo Kirm

53930760

taivo@haaslava.ee

Vaike Lillemäe

5061297

vaike.lillemae@gmail.com

Toivo Mardisalu

   

Maie Otsa

5116104

maieotsa@hotmail.com

Lauri Roosiorg

5118174

lauri@sahkar.ee

Mariliis Timmermann

5036869

mariliis.timmermann@gmail.com

Ellen Tohvri

5185850

ellen.tohvri@efta.ee

Marje Võõbus

5247592

marje.voobus@gmail.com

 Kastre Vallavolikogu protokollid, määrused ja otsused

  Kurepalu 62113, Tartumaa | E-post: vald@haaslava.ee | Reg. nr. 75008255 | Telefon: 744 6526 | Faks: 744 6524